AKTİVİTELER

Yüzme Havuzları

Eğlenirken serinleme imkanı bulacağınız 5 farklı havuz ile TUI SENSATORI Resort Barut Sorgun sizleri bekliyor. Sensatori Konspet’in sunduğu ayrıcalıklarla dolu tatilinizde, Barut’un eşsiz mavisinde yüzün. Bu havuzlardan biri eğlenceli zaman geçirebileceğiniz aktivite havuzu, sadece 16 yaş ve üstü yetişkinlerin kullanımına açık olan yetişkin havuzu; tüm misafirlerimizin kullanımına sunulan ana havuz ve diğeri ise; kapalı havuzdur. Mevsim koşullarına göre tüm havuzlar ısıtmalı sisteme sahiptir. TUI SENSATORI Resort Barut Sorgun’da sevdiklerinizle eğlenceli saatler geçirin.

Tenis Kortu

Temiz Akdeniz havasında tenis oynamak isteyen misafirlerimiz için TUI SENSATORI Resort Barut Sorgun’da tam 2 adet tenis kortu bulunmaktadır. Misafirlerimiz burada, müsaitlik doğrultusunda ücretsiz olarak uzman İngiliz eğitmenlerimizden ders alabilirler. Kortu kullanabilmek ve profesyonel eğitmenlerimizden özel ders alabilmek için önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir.

Aerobik/Step/Yoga

Rahatlamak, vücudundaki enerjiyi tazelemek ve daha aktif bir hayat sürmek isteyen misafirlerimiz için TUI SENSATORI Resort Barut Sorgun’un kendi bahçesinde bulunan deniz manzaralı ahşap platformda çok sayıda spor aktivitesi düzenlenmektedir. Ayrıca sporu bir eğlence haline getiren havuz aerobiği de programlarda yer almaktadır. Daha aktif bir tatil için çok çeşitli fırsatlar sunan otelimizde düzenlenen tüm spor aktiviteleri ve animasyonlarda; Dünyaca tanınan TUI’nin SENSATORI konsepti kapsamında İngiliz eğitmenler de yer almaktadır.

Okçuluk

Keyifli bir spor dalı olan okçuluk, Sensatori Konsept bünyesi altında TUI SENSATORI Resort Sorgun’da sizlerle buluşuyor. Profesyonel hocalar eşliğinde misafirlere ok ve yay nasıl tutulur, nasıl yay çekilir, emniyet nasıl sağlanır gibi önce kısa bir ön bilgilendirme yapıldıktan sonra misafirlerimizin bireysel oynamalarına bazen de diğer misafirlerimizle beraber turnuva düzenlemelerine olanak sağlanmaktadır. Günde iki defa oynama olanağı sağlanan bu aktiviten rezervasyon yaptırarak tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanbilirsiniz.

Animasyon

Eğlence alanında profesyonel hizmetler veren animasyon ekibimizin eşliğinde, rahatsızlığa meydan vermeyecek şekilde düzenlenen animasyonlarla, gününüzün bir kısmını eğlenceye ayırın. TUI SENSATORI Konsept bünyesi altında düzenlenen animasyonlar eşliğinde keyifli geçen saatlerde, çeşitli şovlarla, renkli dans gösterileriyle ve canlı müzik akşamlarıyla tatillinize renk katın. Gündüz farklı akşam farklı düzenlenen, çocuklara ve yetişkinlere ayrı ayrı düzenlenen eğlence seçenekleriyle TUI SENSATORI Resort Barut Sorgun’da keyfili bir yolculuğa çıkın.

Açık Hava Sineması

TUI SENSATORI Resort Barut Sorgun’da yüksekde konumlanan 4 tarafı kalın perdeli sistemle çevrili eşsiz bir deneyim. Akdeniz’de yıldızlı bir gecede, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz deneyimler yaz boyunca sizleri bekliyor. Üst düzey ses sistemi ve görüntü kalitesi ile açık havada sinema keyfinize, sizler için hazırladığımız popcornlar eşlik ediyor. Ayrıcalıklarla ve daha fazla his ile dolu bir deneyim Sensatori…

Plaj Voleybolu

Spor yaparken eğlenmek isteyen misafirlerimizin en çok tercih ettiği aktivitelerden biri olan plaj voleybolu, misafirlerimizin sosyalleşme imkanı bulabildiği bir etkinliktir. TUI SENSATORI Resort Barut Sorgun ‘un özel plajında eğlenceli zaman geçirin. Ayrıca TUI’nin SENSATORI konsepti doğrultusunda düzenlenen tüm spor aktiviteleri ve tüm otel animasyonlarına İngiliz eğitmenler eşlik etmektedir.

Masa Tenisi

Dinamik ve eğlenceli bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimizin çok seveceği bir aktivite olan masa tenisi, TTUI SENSATORI Resort Barut Sorgun’da. Club House’da 2 adet masa tenisi bulunmaktadır. misafirlerimizin kullanımına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Fitness Salonu

TUI SENSATORI Resort Barut Sorgun’da, istediğiniz ideal vücuda ulaşabilmek veya sahip olduğunuz fit vücudu koruyabileceğiniz profesyonel fitness salonumuzla tatiliniz boyunca aktif kalın. Kapalı alan fitness merkezimiz, son teknoloji fitness ve kardiyo ekipmanlarıyla tüm misafirlerimizin kullanımına açıktır. Dilerseniz özel antrenörünüzle çalışabilir, dilerseniz de tamamen kendi tecihinize bağlı olarak bireysel idmanlar yapabilrsiniz. Barut tatil deneyiminizde TUI SENSATORI Konsept ayrıcalıklarıyla, sağlıklı tatiller deneyimleyin.

Su Sporları

Adrenalinle dolu bir tatil deneyimi yaşamak isteyen sporsever misafirlerimiz için Su Sporları Merkezi plajımızda hizmet vermektedir. Ücret karşılığında eğlenceli ve heyecanlı su sporları yapabileceğiniz bu merkezle tatil deneyiminizi daha heyecanlı hale getirin.

Oyun Salonu

Sinemanın yanında bulunan ve misafirlerimizin uğrak noktası olan oyun odası, birçok eğlenceli seçenekle TUI SENSATORI Resort Barut Sorgun’da. Okey, konsol oyunları, bilardo, air hockey, basket atma, tavla gibi oyunların dışında kart oyunları gibi popüler aktiviteler için de kullanılmaktadır. Sohbetlerin eşlik ettiği bu ücretli oyunlar, sosyalleşmek için mükemmel fırsatlar sunmaktadır.

Kurslar

Tatilde kendini geliştirmek isteyen misafirlerimize, istekleri doğrultusunda Dünyaca ünlü TUI’nin SENSATORI konsepti bünyesinde; Türkçe, kokteyl yapma, tenis, masa tenisi, futbol, plaj voleybolu, okçuluk, fitness, aerobik, zumba, meditasyon, yoga ve pilates gibi farklı farklı eğlenceli kurslar, işinde uzman İngiliz eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Müsaitlik doğrultusunda tüm özel dersler ücretsizdir. Tatilde eğlenirken kendinize yeni nitelikler kazandırın.